Cześć ????

Wystawiliśmy na publiczne aukcje kilka ciekawych domen – aukcje potrwają 7 dni, i zakończą się we wtorek za tydzień – zapraszam więcej do zapoznania się z propozycjami i oczywiście zachęcam do licytacji!

Zasady aukcji:

  • wszystkie aukcje realizujemy w systemie aftermarket.pl (domeny są wyłączone na app.expirki.pl)
  • wszystkie kończą się we wtorek za tydzień ( 30.05.2023) po godzinie 21.00 ( wieczorem )
  • aukcje startują od 1 zł z symboliczną ceną minmalną 20% pierwotnej wyceny

Dla każej domeny, możecie też pobrac dane SEO zarówno z Ahrefs / Jak i DFS ( dane potrafią się różnić ! )

Domeny, które możesz licytować:

otwartawarszawa.pl

Mocny, jakościowy profil linków, świetna na serwis regionalny związany z Warszawą!

Pod domeną od 2014 roku funkcjonował portal „Otwarta Warszawa” – skupiający społeczność Warszawy i zachęcający mieszkańców do zgłaszania różnych pomysłów związanych z życiem i zmianami w Warszawie – pomysły były zbierane i przekazywane władzom miasta, a najciekawsze z nich nagradzane i wdrażane. Domena i nazwa świetnie nadaje się do stworzenia lokalnego serwisu związanego z miastem. Linki robią wrażenie – sama nazwa również może w ciekawy sposób zdefiniować nowy portal – domena wyjątkowa i świetna na lokalny i duży projekt związany z Warszawą.

[ PRZEJDŹ DO AUKCJI ]

Data zakończenia: 30.05.2023, godz. 22.00

obserwatorpolityczny.pl

Ponad 500 ref domains i dość nietypowa domena, należąca kiedyś do portalu i czasopisma o tematyce politycznej. Mocny i szeroki profil linków, w tym sporo linków zagranicznych. Idealna domena pod newsowy portal związany z polityką, wydarzeniami w kraju i gospodarką.

[ PRZEJDŹ DO AUKCJI ]

Data zakończenia: 30.05.2023, godz. 22.00

dofinansowaniedlafirm.pl

Od 2011 roku portal, na którym można było dowiedzieć się o terminach naboru wniosków z funduszy unijnych dla poszczególnych regionów, uzyskać dotację dla firmy .Dotacje unijne, pożyczki dla firm, dofinansowanie dla przedsiębiorców – to wszystko funkcjonowało pod tą domeną – dobrze podlinkowana z potencjałem na podobny serwis.

[ PRZEJDŹ DO AUKCJI ]

absolwent.targi.pl

Pod domeną funkcjonowały targi edukacji pracy i kariery organizowane w Gorzowie Wielkopolskim od 2003 roku. Targi miały na celu zapoznanie uczniów szkół podstawowych i młodzież szkół ponadpodstawowych z ofertą edukacyjną wraz z możliwościami dalszego kształcenia, podjęcia pracy i rozwoju. Domena ze świetnym profilem linków, związanym z edukacją, pracą i karierą.

Zaznaczam również również że TLD .targi.pl jest taką samą domeną funkcjonalną jak np. com.pl, nie jest to subdomena czy subdomena należąca do prywatnego właściciela.

[ PRZEJDŹ DO AUKCJI ]

egb.pl

Domena należąca kiedyś do spółki EGB Investments S.A. – była to firma windykacyjna, która od 1995 roku wspomagała banki, instytucje finansowe, korporacyjne oraz innych przedsiębiorców w zarządzaniu należnościami. Windykacja na zlecenie, cesja wierzytelności, sekurytyzacja. Profil linków budowany przez lata, związany z windykacją. Trzyliterowa, krótka nazwa to dodatkowa wartość (mało trzyliterowych domen jest ogólnie dostępnych na rynku). Profil linków związany z windykacją, finansami, prawem)

[ PRZEJDŹ DO AUKCJI ]

Jak dołączyć do aukcji?

  • Wystarczy dodać wybraną domenę do obserwowanych lub złożyć ofertę w systemie aftermarket

Katalog aukcji aftermarket:

https://www.aftermarket.pl/katalog/3399/

Jak licytować, aby wygrać domenę?

Aby licytować, musisz posiadać konto w serwisie afermarket.pl – możesz złożyć ofertę, zaplanować ofertę, lub obserwować aukcje domeny.

  • Najkorzystniej złożyć swoją maksymalną ofertę na domenę – system aftermarket, zawsze będzie dążył do jak najniższej ceny końcowej, o ile inny użytkownik nie przebije oferty
  • Zaplanowanie oferty, to możliwość ustawienia np. swojej maksymalnej kwoty oferowanej za domenę, która zostanie utworzona 5 min przed końcem aukcji
  • Jeśli ktoś przebije Twoją ofertę, aukcja wydłuża się o kolejne 5 minut
  • Obserwowanie aukcji umożliwia otrzymywanie wszystkich powiadomień na temat konkretnej aukcji domeny