Cześć,

Miło mi poinformować, że wystawiliśmy w formie publicznych aukcji 10 wybranych i mocno wartościowych expirek. Każda z domen w arkuszu była wyceniona na m.in. kilka tyś zł ( są to wyłącznie nasze własne zrealizowane opcje i topowe domeny SEO na rynku )

Aukcje od 100 zł z niską kwotą minimalną w stosunki do ich jakości ( 1000 zł )

Termin zakończenia wszystkich aukcji: godz. 19.00 – 22.00, 30.06.2022 r ( czwartek za tydzień )

Zapraszam do złożenia oferty lub obserwowania poszczególnych domen – może to być doskonała okazja do wylicytowania domeny w kwocie dużo niższej niż nasza wycena 🙂

Co trafiło na publiczne aukcje?

e-blogi.pl

e-blogi

Domena z historią od 2004 roku – w subdomenach e-blogi.pl można było kiedys tworzyć darmowe blogi – do domeny / subdomen odsyła nadal ponad 2700 ref domen (wow!) ponad 100k backlinków ( linki mniej lub bardziej naturalne, kierujące do setek blogów w subdomenach ). Domena na pewno fajna pod podobny projekt, wymagająca świadomego inwestora 🙂

Przejdź do aukcji

Treningowy.pl

Treningowy

Pod domeną od 2011 do 2019 roku działał sklep internetowy oferujący odzież i obuwie sportowe – profil linków jest tematyczny i związany ze sportem ( no może niczym szczególnym się nie wyróznia, widziałem lepsze ), ale biorąc pod uwagę super nazwę domeny, może być dobra inwestycją na start podobnego sklepu lub portalu

Przejdź do aukcji

centrumtargowe.com.pl

centrumtargowe

Webarchive od 2000 roku – domena należała do “Centrum Targowe Chemobudowa – Kraków S.A.” – centrum powstało w 1993 roku, celem było promowanie nowoczesnych materiałów, rozwiązań projektowych i technologicznych stosowanych w budownictwie. Wystawcami były biura projektowe, producenci materiałów budowalnych. Bardzo mocny profil linków związny z budownictwem / projektowaniem wnętrz.

Przejdź do aukcji

uratujswietego.pl

uratujswietego

Domena, pod która działała strona akcji “Uratuj Świętego” ( modlitwa w intencji dzieci nienarodzonych, których życie jest zagrożone ). Ciekawy i mocny profil linków związny z religią.

Przejdź do aukcji

nastykukultur.pl

nastykukultur

Odbywające się od 2010 roku Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi, były obowiązkowym wydarzeniem dla osób, które uwielbiają podróże i planują wakacje czy też krótsze weekendowe wypady – domena z mocnym profilem lokalno-turystycznym

Przejdź do aukcji

ekoprognoza.pl

ekoprognoza

Domena pod która od 2010 była dostępna prognoza zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego dla obszaru Polski i Europy Środkowej. Stronę prowadziła fundacja “ekoprognoza”, dostępny był uproszczony indeks jakości powietrza. Mocne i unikatowe linki z portali lokalnych, portali związanych z ekologia i meteo.

Przejdź do aukcji

Keed.pl

keed

Keed.pl był w latach 2012 – 2017 serwisem oferującym profesjonalny darmowy hosting www który przewyższa parametrami nawet płatne hostingi – tak pisali o sobie – “keed to serwis tworzony przez pasjonatów i profesjonalistów w kwestii zarządzania serwerami. Oferujemy stabilne konta hostingowe. Jakby nie patrzeć, domena do której linkuje 1400 innych ref domains (nigdy takiej nie miałem , podejrzewam że może być trochę trudna do odbudowy, bo spora część linków prowdzi do subdomen ( klientów hostingowych )

Przejdź do aukcji

dziecinstwobezprzemocy.pl

dziecinstwobezprzemocy

Wyjątkowo mocna domena w branży około parentingowej – trudno chyba o bardziej mocny profil linków w szeroko pojętej tematyce “dziecko”. Domena z historią od 2009 roku, strona prowadzona przez znaną fundację “Dzieci Niczyje”. Linki z największych serwisów związanych z parentingiem, linki ze stron miast, policji, gov, szkół, serwisów prawnych.

Przejdź do aukcji

my3miasto.pl

my3miasto

Domena pod którą od 2012 funkcjonował portal lokalny, związany z bieżącymi wydarzeniami w Trójmieście. Idealna do zagospodarowania na nowo, jako np. portal lokalny związany z Trójmiastem.

Przejdź do aukcji

dojrzaloscwsieci.pl

dojrzaloscwsieci

Pod domeną od 2010 roku funkcjonował projekt „Koalicja Cyfrowego Włączenia Generacji 50+ „Dojrz@łość w sieci”. Serwis należał do UPC Polska oraz organizacji „Akademia Rozwoju Filantropii”. Celem projektu było zjednoczenie firm, organizacji pozarządowych, urzędów i instytucji na rzecz zachęcenia osób starszych do aktywnego korzystania z Internetu. Profil linków unikalny i naprawdę mocny (mimo że jedynie 80 ref domains, to każda ref domena naprawdę wysokiej jakości), a nazwa świetna na dobry portal w tematyce związanej z Internetem / Psychologią / Uzależnieniami / czy nawet aktywizacja osób starszych, bo i tak można nazwę kojarzyć 🙂

Przejdź do aukcji

Jak wyglądają licytacje w systemie aftermarket?

Aby licytować, musisz posiadać konto w serwisie afermarket.pl – możesz złożyć oferte, zaplanować ofertę, lub obserwować aukcje domeny.

  • Złożenie oferty to opcja, która umożliwia w danym momencie złożenie określonej oferty – przykładowo, aktualna cena domeny to 100 zł, możesz złożyć ofertę 500 zł, natomiast aftermarket będzie wyświetlał Twoją ofertę jako 120 zł i dopóki inny użytkownik nie złoży wyższej oferty (domyślnie kupisz domenę w jak najniższej cenie)
  • Zaplanowanie oferty, to możliwość ustawienia np. swojej maksymalnej kwoty oferowanej za domenę, która zostanie utworzona 5 min przed końcem aukcji
  • Jeśli ktoś przebije Twoją ofertę, aukcja wydłuża się o kolejne 5 minut
  • Obserwowanie aukcji umożliwia otrzymywanie wszystkich powiadomień na temat konkretnej aukcji domeny
  • Na opłacenie wygranej aukcji jest standardowo 7 dni