Witam : )

Baza expirek została uzupełniona przed chwilą o ponad 90 nowych domen – standardowo, zapraszam do rzucenia okiem na nową listę i analizę arkusza:

Lista do wglądu:
Baza expirek w Arkuszach Google – przeglądaj online
Baza expirek Excel (xlsx) – pobierz

Lista nowych domen wyróżnionych:

slzpn.katowice.pl

slzpn katowice

Listę otwiera mocna domena, która od 2005 roku należała do Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Prawdopodobnie porzucona, przez migrację w 2021 na domene slzpn. Serwis był dość mocno rozbudowany, wypełniony trescią i tak naprawdę zorientowany wokół piłki nożnej i rozgrywek na Śląsku. Dużo linków lokalnych, linków związanych ze sportem, oczywiście podlinkowana przez różne instutucje i wiki. Ponad 300k backlinków i 400 ref domains.

gametrade.pl

gametrade

Gametrade było platformą do sprzedaży i wymiany gier na PC i konsole, z rynkiem komunikowali się jako “Platforma legalnej darmowej wymiany gier”. Serwis funkcjonował w latach 2009 – 2019, oferował sprzedaż i skup gier, statystyki portalu sięgały w milionach odsłon. Świetny profil linkowy i jedyna w swoim rodzaju expirka na rynku.

ipis.pl

Ipis

IPIS.pl komunikował się jako “vortal przedsiębiorczych. Biznes i porady. Start-ups” – portal związany był ogólnie z prowadzeniem firmy, podatkami, finansami, franczyzą – szeroko pojętym biznesem. Funkcjowal już od początku roku 2000 aż do 2019 – wygasł raczej z przyczyn naturalnych. Rzetelny, biznesowo-edukacyjny profil linków.

automoc.pl

automoc

Domena pod którą od 2005 roku funkcjonował portal motoryzacyjny – profil linków standardowy jak na branże motoryzacyjną + całkiem sympatyczna nazwa domeny.

Dodatkowo, warto zerknąć na: 

magic.malbork.pl – turystyka / malbork – dobre linki związane z turystyką

mountain.com.pl turystyka / park linkowy – orginalne linki związane z parkiem linkowym w Kudowie

ericpol.pl – domena po działającej ponad 20 lat firmie specjalizującej się w naprawie komputerów i odzyskiwaniu danych – dobry profil linków

hostelrynek7.pl – również mocny profil – turystyka / hotele

planynaprzyszlosc.waw.pl – wystawa związana z architekturą

porazeniemozgowe.com.pl – zdrowie / medycyna

rage-race.pl – dobry, motoryzacyjny profil linków (pod zaplecze)

bobicapolska.pl – pod domeną były “Suplementy dla wegetarian – tylko naturalne produkty” – dobra propozycja pod zaplecze związane z dietą / odchudzaniem

Zapraszam do analizy i w razie pytań do kontaktu 🙂