Cześć,

Dokładnie 101 nowych domen czeka na Waszą uwagę w arkuszu. Zapraszam do zapoznania się z lipcową aktualizacją listy.

Lista do wglądu:
Baza expirek w Arkuszach Google – przeglądaj online
Baza expirek Excel (xlsx) – pobierz

Nowe domeny szczególnie wyróżnione:

TrenerPersonalny.pl

Wysoko w zestawieniu chciałbym wyróżnić domenę TrenerPersonalny.pl – po ponad 10 latach nazwa wróciła na rynek wtórny domen i o ile profil linków jest tutaj jedynie symboliczny, to jak każdy się domyśla potencjalnych “chętnych” na tego typu domenę może być naprawdę sporo (domena bez myślników, generyczna i tylko jedna, a zapewne trenerów personalnych w Polsce są tysiące ). W niektórych miesiącach fraza “Trener Personalny” osiąga nawet 10 000 wyszukań miesięcznie w Google ( potencjalnych Klientów szukających Trenerów ). Domena może być idealna do wykorzystania dla branży fitness, branży treningów personalnych, siłownie, bazę trenerów personalnych czy nawet jakąś porównywarkę trenerów. Idealna inwestycja dla firmy czy spółki związanej z tego typu działalnością, naprawdę unikalna nazwa premium.

Wspieramkulture.pl

Wspieramkulture.pl było platformą umożliwiającą gromadzenie przez twórców funduszy na projekty kulturalne, był to pierwszy w Polsce serwis crowdfundingowy w całości dedykowany projektom związanym z kulturą. Serwis działał od grudnia 2012 roku, prawdopodobnie zakończył działalność na początku 2022. Domena wyjątkowa w swoim rodzaju, domena posiada ponad 1000 ref domains i profil linków warty setki tysięcy złotych ( linkują do niej najlepsze serwisy w pl )

Ergokantor.pl

Niezwykle rzadko na rynku pojawiają się mocne domeny związane z finansami. Ergokantor był internetową platformą wymiany walut ( dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy ) – działał od 2014 do 2021 roku, skoncentrowany był na działalności wymiany walut online, działalności kantorowej. Domena z ponad 300 ref domains i naprawdę mocnymi linkami z branży około finansowej i biznesowej.

Trioconferences.pl

Konferencje, Biznes, Szkolenia, Eventy – domena biznesowa, do której odsyłają naprawdę mocne portale w których zamówienie pojedyńczej publikacji kosztuje kilka tysięcy zł. Linki lokalne, linki związane z prawem i biznesem. WebArchive od 2012 roku. Cóż więcej napisać? Zapraszam do zerknięcia na profil.

Co tam jeszcze wpadło w oko?

secretive.pl – erotyka / domena pod którą od 2017 roku funkcjonował sexshop, całkiem dobry profil linków jak na branże erotyczną ( podlinkowana z wartościowych miejscówek) do tego przystępna nazwa samej domeny. Patrząc całościowo, również pod kątem brandingu domena niesie fajną wartość.

cyfrowytubylec.pl – dobre linki marketing/biznes
impressioart.pl – kultura, sztuka, art
diamondbrite.pl – motoryzacja i samochody
archipelagmatematyki.pl – wartościowe linki z wiązane z edukacją i matematyką
byway.pl – domena po portalu – noclegi – atrakcje turystyczne – agroturystyka – zabytki – pomysły na weekend

ptasznikowate.pl – idealna pod portal związany z pająkami

i… wiele wiele innych ????