****AKTUALIZACJA WPISU***
Tak, przepraszam, kod nie działa (okazało się że „przypisał się” do pierwszej osoby, która go wykorzystała). Te % kody rabatowe to nowa funkcjonalność, którą aftermarket wdrożył na moją prośbę, napisałem już do nich maila z prośbą o zmianę sposobu funkcjonowania tych kodów). Jeśli chcecie zakupić domenę ze zniżką, proszę o maila lub wiadomość z nazwą domeny + loginem konta w serwisie aftermarket, ręcznie zlecę transakcję 😉

****/AKTUALIZACJA WPISU***

Cześć : )

Wydaje mi się, że każdy z nas od czasu do czasu lubi zrobić po prostu „dobry deal” 🙂

Tym razem, niezależnie od nowej aktualizacji ( ok. 50 nowych domen ) chciałbym zaproponować Wam wyjątkowe „-50%” na wszystkie expirki w bazie
( przygotowałem również kod rabatowy dla transakcji przez aftermarket: FNN63TLT55 )

Dlaczego? W ostatnim czasie baza expirek SEO stopniowo powiększała się i na ten moment liczy już ponad 750 domen, co jest chyba całkiem niezłym wynikiem, patrząc jak bardzo konkurencyjny zrobił się ten rynek. Zawsze zależało mi na tym, aby faktycznie budować portfolio dobrych jakościowo domen – a pozyskanie czy wylicytowanie dobrej expirki to zawsze połowa sukcesu 🙂

Z wielu z nich na pewno już dziś można zrobić dobry użytek, więc może czas aby domeny zaczęły pracować dla Was?

Przyznam, że rzetelna i obiektywna wycena domeny to zajęcie, które pochłania dużo czasu w codziennej pracy z domenami – mam więc tylko nadzieję, że każdy kto zerknie na profil linkowy w ahrefs dla wybranej domeny i zestawi to z jej promocyjną ceną – będzie miał poczucie właśnie takiego „dobrego dealu” 🙂

Jak najłatwiej/najszybciej kupić i zarezerwować daną domenę dla siebie ?

Najwygodniej, bezpośrednio przez system escrow serwisu aftermarket – wystarczy w trakcie zakupu wkleić kod rabatowy: “FNN63TLT55”, który obniży cenę KT każdej domeny o -50%. Zamówienie można opłacić w ciągu 7 dni. Kod ważny będzie do końca kwietnia ( do 23:59:59, 30.04.2022 ). Zapraszam.

Poniżej info na temat kilku nowych, ciekawych expirek + linki do listy:

Lista do wglądu:
Baza expirek w Arkuszach Google – przeglądaj online
Baza expirek Excel (xlsx) – pobierz

Lista nowych domen wyróżnionych:

Tradoro.pl

tradoro-pl

Tradoro było oprogramowaniem dla e-commerce w modelu saas powstałym w okolicy 2009/2010 roku. Jak pisali o sobie „Tradoro to nowoczesna aplikacja do prowadzenia sklepów internetowych” – można było więc w ramach abonamentu utworzyć u nich własny sklep internetowy, zintegrować go z Allegro, Ceneo itp. Expirka z historią w indeksie od 2010 roku – właściwie strona była dostępna jeszcze w marcu br, sądząc jednak po aktywności w social mediach, projekt od wielu lat nie był rozwijany. W indeksie sporo subdomen, prawdopodobnie należących do byłych Klientów, którzy uruchamiali w subdomenach tradoro swoje sklepy. Bardzo dużo ref domains i linków – profil ogólny, zwiazany oczywście z ecommerce, hostingiem, stronami www przemieszany linkami z różnych części internetu. Na pewno ciekawa domena – zwłaszcza dla producenta podobnego oprogramowania lub podobnych usług sassowych.

kolorowejeziorka.pl

kolorowejeziorka-pl

Kolorowe Jeziora to znana turystyczna atrakcja Dolnego Śląska ( swoją drogą byłem tam w ubiegłym roku i nawet wisiał baner z tą domeną). Polecam jeśli będziecie w okolicy, na jesieni jeziorka co prawda były trochę wyschnięte ale mam nadzieję że teraz to się już zmieniło. Trudno powiedzieć dlaczego domena wygasła i czy będzie ktoś chętny ją ponownie zagospodarować lub odkupić. Patrząc na korzyści SEO – mocny i organiczny, turystyczny profil linków, domena z ruchem.

teatrnaplazy.pl

teatrnaplazy-pl

Domena należała do Teatru znajdujacego się w Spocie – jak pisali na swojej stronie “Teatr na Plaży jest sceną teatralną łączącą formułę teatru impresaryjnego z teatrem instytucjonalnym, która mieści się na skraju plaży, w sopockim Parku Północnym”. Bardzo wartościowy profil linków związany z trójmiastem i ogólnie szerokopojętą kulturą.

nec-display-solutions.pl

nec-display-solutions-pl

Domena z historią od 2005 roku – należała do marki Sharp NEC Display Solutions Europe i oferowali w sprzedaży głównie projektory i sprzęt audiowizualny. Po latach zostaw świetny i mocny profil linków.

smartpharma.com.pl

smartpharma-com-pl

Domena w branży farmaceutycznej – należała do firmy, która od 2015 roku oferowała probiotyki i witaminy – wartościowy, farmaceutyczny profil linków, co raczej jest rzadkością na rynku

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na:

Otokoclub.pl – garść dobrych linków, jak pisali o sobie, był to “klub dyskusyjny i polski portal społecznościowy, w którym artykuły piszą Eksperci i Blogerzy”

kongres2019.pl – (medycyna ) – nie wiele, ale za to kilka mocnych linków w branży medycznej

konferencjakadrowa.pl – garść mocnych linków związanych z Kadrami i Płacami, rachunkowością

rzilife-pustynia.pl – kompleksowa ochrona nieleśnych siedlisk przyrodniczych na terenach wojskowych w obszarze Natura 2000 (świetne linki )

mmcongress.pl – domena po kongresie marketingowym z 2021

roslinyegzotyczne.pl – ciekawa domena z profilem linków związanym z roślinami, kwiatami, ogrodem

omnes.pl – mocno linkowana domena po sklepie medycznym

Zapraszam oczywiście po więcej do arkusza ????

Na koniec jeszcze małe info o dostępnym do zakupu serwisie z już przygotowaną treścią ( jeden z Klientów, poprosił mnie o udostępnienie informacji ).

Na sprzedaż dostępny jest cały serwis postawiony na expirce: wyjazdy-zagraniczne.pl ( branża turystyczna ). W serwisie opublikowanych jest ponad 100 wpisów, wykonane zostało dodatkowe wzmocnienie linkowania historycznego, całość stoi na wordpresie. Strona nadaje się idealnie pod zapleczówkę lub portal turystyczny, wycena całości to 4.900 zł netto – gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o wiadomość, przekażę kontakt do sprzedającego ; )

Więcej domen czeka na Was w arkuszu – zapraszam do wglądu : )