Dzień dobry,

Dodaliśmy przed chwilą prawie 100 nowych domen do listy expirek. Kilka ciekawych przykładów znajdziecie poniżej, po więcej oczywiście zapraszam do arkusza:

Lista do wglądu:
Baza expirek w Arkuszach Google – przeglądaj online
Baza expirek Excel (xlsx) – pobierz

Dla rozróżnienia ostatnich aktualizacji, nowe domeny oznaczone już jako „październik”.

Domeny szczególnie wyróżnione:

e-splot.pl

e-splot

Pod domeną od 2010 funkcjonował Portal E-SPLOT, jak pisali o sobie: “Portal tworzy interaktywną mapę kultury, wyróżniając najistotniejsze terytoria działań twórczych. Aktualizujemy zjawiska i fenomeny w obszarach literatury, filmu, muzyki, komiksu, sztuk wizualnych oraz teatru. Kreujemy nieustająco „SPLOT dyskursów”, ogląd całości, umożliwiający odbiorcy sprawne poruszanie się po świecie kultury. E-SPLOT skupia środowiska twórcze z całej Polski, angażuje dziennikarzy i osoby zajmujące się różnymi dziedzinami sztuki. Portal zyskał sobie stałe grono użytkowników, tworzących wokół niego aktywną społeczność. Starannie przygotowane, rzetelne publikacje przyciągają odbiorców o szerokim spektrum zainteresowań. Do niedawna jeszcze poand 3000 fraz w TOP50, świetny i mocny profil linkowy.

e-radar.pl

e-radar

Ciekawa domena po projekcie związanym z kulturą – serwis tłumaczony był dodatkowo na język niemiecki i język ukraiński, mamy również w profilu nietypowe linki z zagranicznych serwisów de i ua. Nazwa domeny dość uniwersalna do zagospodarowania od nowa na dowolny projekt.

Na co jeszcze warto zerknąć?

mojaintima.pl – domena z historią od 2014 związaną z farmacją ( leki ), profil linków to głównie zdrowie + kobieta

pro-futura.com.pl – ciekawe linki zagraniczne de

cloudcomputingtrends.pl – ciekawe linki w tematyce IT, AI

moreshet.pl – pod domeną .pl funkcjonowała kiedyś strona w języku hebrajskim – nietypowe linki i sporo wikipedii

I wiele, wiele innych!