regionalna.pl

Świetna domena i nazwa, która była zajęta przez ostatnie 18 lat. Pod adresem funkcjonowała strona Gazety Regionalnej z woj. Lubuskiego (Żary, Żagań, Zielona Góra, Nowa Sól) pt “Tygodnik Regionalna”. Domena, która z pewnością przyciągnie swoją nazwą uwagę potencjalnych reklamodawców, idealna pod ogólnopolski portal z podziałem na poszczególne regiony Polski. Na poziomie zbiorczych statystyk z Ahrefs, wygląda bardzo dobrze, do 2021 wyłącznie ok. 200 – 300 mocnych ref domen, raczej standardowych dla topowych domen, ahrefs pokazuje dodatkowy przyrost raczej niechcianych linków w tym roku, Majestic z kolei już ich nie widzi. Patrząc jednak na całokształt, bardzo ciekawa oferta na rynku domenowym.

49.000 zł netto

eprzeloty.pl

Bardzo rzadko na rynku pojawiają sie jakiekolwiek domeny związane bezpośrednio z biletami lotniczymi, to chyba pierwsza na przestrzeni ostatnich kilku lat, jaką udało się pozyskać. W latach 2007 – 2019 funkcjonowała tutaj wyszukiwarka połączeń lotniczych, tak pisali o sobie: “Z platformą ePrzeloty zaplanujesz i zarezerwujesz wszystkie elementy podróży od A do Z. Oferujemy bilety lotnicze na wszystkie destynacje. Dzięki najnowszym technologiom i stałemu rozwojowi, zapewniamy precyzyjne i dokładne wyszukiwanie biletów lotniczych wszystkich linii lotniczych na świecie. Z nami znajdziesz tanie loty, atrakcyjne oferty”. Profil linków tematyczny, związany z podróżowaniem, świetna nazwa do zagospodarowania na podobny serwis.

19.900 zł netto

lach.edu.pl

Domena warta szczególnego wyróżnienia – wyjątkowo mocny i unikalny profil linkowy w zakresie nauki / biznes / digital – strona pod którą funkcjonował Laboratorium Cyfrowe Humanistyki UW.

porcjapiekna.pl

Branża beauty, a więc branża o którą pytacie najczesciej. W miarę sensowna porcja linków i piękna nazwa, domena pod którą od 2015 stała strona zapleczowa.

wenusjanki.com.pl

Domena pod którą funkcjonował projekt dla Kobiet w Biznesie, pisali o sobie: “Wenusjanki to cykliczne konferencje dla kobiet aktywnych, które stwarzają przestrzeń do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych, integracji kobiet i przedsiębiorców oraz poszerzania światopoglądu”. Profil linków biznes-kobieta

Domeny pod małe zaplecza:

silesiaequestrian.pl – domena po zawodach sportowych (wyścigi konne), nietypowe i wartościowe linki

fiten.pl – energetyka i gaz ziemnny


nie-truje.pl – ekologia


jagodzinski.waw.pl – podróże, garść ciekawych linków

sosnica.pl – portale lokalne comfortexpress.pl – domena, pod którą funkcjonowała sieć Hoteli