Cześć,

Jedne z najlepszych expirek tym razem trafiają na publiczne aukcje! Zapraszam Was do licytacji 10 wyjątkowych domen z portfolio expirki.pl w systemie aukcyjnym aftermarket.

Dlaczego warto?

Masz szansę kupić domenę nawet za 1/4 jej ceny! 🙂

  • Na październikowe aukcje trafia 10 wysoko wycenianych domen z listy
  • Wszystkie domeny pochodzą wyłącznie z naszych zrealizowanych opcji
  • Zakończenie wszystkich licytacji od godz. 21.00, już w najbliższą środę 12.10.2022
  • Aukcje od 100 zł z atrakcyjną kwotą minimalną w stosunki do ich jakości, która stanowi dokładnie 25% ceny Kup Teraz

Katalog aukcji na aftermarket:
https://www.aftermarket.pl/katalog/3380/

Lista wszystkich domen do wglądu:
Baza expirek w Arkuszach Google – przeglądaj online

Co trafia na licytacje?

Ergokantor.pl

Niezwykle rzadko na rynku pojawiają się mocne domeny związane z finansami. Ergokantor był internetową platformą wymiany walut ( dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy ) – działał od 2014 do 2021 roku, skoncentrowany był na działalności wymiany walut online oraz działalności kantorowej. Domena z ponad 300 ref domains i naprawdę mocnymi linkami z branży około finansowej i biznesowej.

Przejdź do aukcji

Trioconferences.pl

Konferencje, Biznes, Szkolenia, Eventy – domena biznesowa, do której odsyłają naprawdę mocne portale w których zamówienie pojedyńczej publikacji kosztuje kilka tysięcy zł. Linki lokalne, linki związane z prawem i biznesem. WebArchive od 2012 roku. Cóż więcej napisać? Zapraszam do zerknięcia na profil.

keed.pl

Keed.pl był w latach 2012 – 2017 serwisem oferującym profesjonalny darmowy hosting www który przewyższa parametrami nawet płatne hostingi – tak pisali o sobie – “keed to serwis tworzony przez pasjonatów i profesjonalistów w kwestii zarządzania serwerami. Oferujemy stabilne konta hostingowe. Jakby nie patrzeć, domena do której linkuje 1400 innych ref domains (nigdy takiej nie miałem , podejrzewam że może być trochę trudna do odbudowy, bo spora część linków prowdzi do subdomen ( klientów hostingowych )

Przejdź do aukcji

wolnepodreczniki.pl

Projekt prowadzony od 2006 przez fundację „Nowoczesna Polska”. Wolne Podręczniki były serwisem gromadzącym materiały edukacyjne przygotowywane przez nauczycieli na zasadach podobnych jak Wikipedia – każdy mógł je nie tylko pobierać, ale również rozwijać. Serwis przestał być rozwijany w okolicy 2018 roku, ostatecznie teraz w lutym domena wygasła. Mamy tutaj aż 465 ref domains (!!!) i to wyłącznie z wysokiej jakości serwisów związanych z edukacją i nauką, strony gov i nie tylko. Z pewnością, najlepsza domena w tej kategorii. Liczba ref domains i wysoki DR 34 mówią same za siebie – zachęcam do własnej analizy.

Przejdź do aukcji

kwp.radom.pl

Krótka, 3-literowa domena regionalna, pod którą od 2002 roku działała mazowiecka komenda wojewódzka policji (kwp) z siedzibą w Radomiu – serwis przestał działać w 2020 roku, a więc po 18 latach działalności. Powodem było przeniesienie całego serwisu na nową wersje w oficjalnej domenie rządowej gov. Biorąc pod uwagę wartość SEO i linki jest to zdecydowanie najmocniejsza domena w zestawieniu. Myśląc o zagospodarowaniu domeny, na pewno trzeba byłoby wykazać się odrobioną kreatywności, tak aby skrót KWP zagospodarować na nowo – myślę, że śmiało natomiast może posłużyć jako naprawdę mocna zapleczówka lub lokalny serwis związany z Radomiem.

Przejdź do aukcji

e-splot.pl

Pod domeną od 2010 funkcjonował Portal E-SPLOT, jak pisali o sobie: “Portal tworzy interaktywną mapę kultury, wyróżniając najistotniejsze terytoria działań twórczych. Aktualizujemy zjawiska i fenomeny w obszarach literatury, filmu, muzyki, komiksu, sztuk wizualnych oraz teatru. Kreujemy nieustająco „SPLOT dyskursów”, ogląd całości, umożliwiający odbiorcy sprawne poruszanie się po świecie kultury. E-SPLOT skupia środowiska twórcze z całej Polski, angażuje dziennikarzy i osoby zajmujące się różnymi dziedzinami sztuki. Portal zyskał sobie stałe grono użytkowników, tworzących wokół niego aktywną społeczność. Starannie przygotowane, rzetelne publikacje przyciągają odbiorców o szerokim spektrum zainteresowań. Do niedawna jeszcze poand 3000 fraz w TOP50, świetny i mocny profil linkowy.

Przejdź do aukcji

seolight.pl

SeoLight “Program do pozycjonowania” – jak czytamy w webarchive był kompletnym narzędzie służącym do półautomatycznego katalogowania oraz preclowania stron internetowych (może ktoś kiedyś korzytał? 🙂 “Dzięki SeoLight – szybko i bez wysiłku – dodasz swoje strony do tysięcy katalogów i precli uzyskując wysokie miejsce we wszystkich popularnych wyszukiwarkach internetowych, tym samym przyczyniając się do wzrostu Twoich dochodów”. Podobnie jak nazwa, profil linków dla tej domeny tez raczej w wersji light, ale znajdzie się pare ciekawych linków. Mimo wszystko ładna nazwa brandable dla agencji SEO lub jakiś inny produkt SEO

Przejdź do aukcji

pobieraczek.pl

Pobieraczek był serwisem umożliwiającym pobieranie filmów, muzyki, programów i gier głównie w latach 2009-2013, przestał działać w okolicy 2015 roku. Mimo upływu lat, do serwisu kieruje sporo wartościowych linkow związnych ze światem online i web itd, a sama nazwa ma ciekawy potencjał na podobny serwis ????

Przejdź do aukcji

wdolnymslasku.pl

Działający od 2013 roku portal regionalny związany z wydarzeniami w dolnym śląsku, następnie od 2016 przekierowany na domenę z końcową .com. Dobry profil linków z lokalnych i regionalnych serwisów związanych z woj. dolnośląskim.

Przejdź do aukcji

teatrnaplazy.pl

Domena należała do Teatru znajdujacego się w Spocie – jak pisali na swojej stronie “Teatr na Plaży jest sceną teatralną łączącą formułę teatru impresaryjnego z teatrem instytucjonalnym, która mieści się na skraju plaży, w sopockim Parku Północnym”. Bardzo wartościowy profil linków związany z trójmiastem i ogólnie szerokopojętą kulturą.

Przejdź do aukcji

Jak dołaczyć do aukcji?

  • Wystarczy dodać wybraną domenę do obserwowanych lub złożyć ofertę w systemie aftermarket

Jak licytować, aby wygrać domenę?

Aby licytować, musisz posiadać konto w serwisie afermarket.pl – możesz złożyć oferte, zaplanować ofertę, lub obserwować aukcje domeny.

  • Najkorzystniej złożyć swoją maksymalną ofertę na domenę – system aftermarket, zawsze będzie dążył do jak najniższej ceny końcowej, o ile inny użytkownik nie przebije oferty

Przykładowo, aktualna cena domeny to 100 zł, możesz złożyć ofertę 500 zł, natomiast aftermarket będzie wyświetlał Twoją ofertę jako 120 zł i dopóki inny użytkownik nie złoży wyższej oferty (domyślnie kupisz domenę w jak najniższej cenie)

  • Zaplanowanie oferty, to możliwość ustawienia np. swojej maksymalnej kwoty oferowanej za domenę, która zostanie utworzona 5 min przed końcem aukcji
  • Jeśli ktoś przebije Twoją ofertę, aukcja wydłuża się o kolejne 5 minut
  • Obserwowanie aukcji umożliwia otrzymywanie wszystkich powiadomień na temat konkretnej aukcji domeny