Tym razem, niezależnie od samej aktualizacji, zapraszamy na odrębny wpis expirki.pl – właściwie z podsumowaniem ostatnich miesięcy i zawierający wszystkie opisy domen, które śmiało możemy określić domenami PREMIUM i które były szczególnie wyróżniane w ostatnich mailach (wszystkie te które jeszcze są dostępne)

Jeśli zastanawiacie się nad nowymi, mocnymi projektami, zachęcam do zapoznania się z tym wpisem:
https://expirki.pl/aktualne-domeny-premium-kwiecien-2022/

Lista nowych domen wyróżnionych:

dziecinstwobezprzemocy.pl

dziecinstwobezprzemocy

Wyjątkowo mocna domena w branży około parentingowej – trudno chyba o bardziej mocny profil linków w szeroko pojętej tematyce “dziecko”. Domena z historią od 2009 roku, strona prowadzona przez znaną fundację “Dzieci Niczyje”. Linki z największych serwisów związanych z parentingiem, linki ze stron miast, policji, gov, szkół, serwisów prawnych.

fistaszkowelove.pl

fistaszkowelove

Domena w indeksie od 2015 roku – pod domeną funkcjonował prywatny blog o tematyce parentingowej – autorka, która prowadziła blog tak pisała o sobie: “Jestem szczęśliwą mamą do szaleństwa zakochaną w swoich dzieciach. Pasjonatką fotografii dziecięcej łapiącą nasze szczęście w kadry”. Do domeny kieruje sporo tematycznych linków związanych z dzieckiem, kobietą, stylem, fotografią.

gangdesign.pl

gangdesign

Domena ze sporą ilością wartościowych polskich i zagranicznych linków ze świata mebli użytkowych i designu. Naprawę spora ilośc linków zagranicznych – stale linkowana od 2011 roku. Należała do projektantki / biura projektowego z Warszawy.

motohangar.pl

motohangar

Pod domeną od 2012 roku funkcjonowało “Centrum Motocyklowe” – (salon suzuki oraz salon Kawasaki) – biorąc pod uwagę zgrabną nazwę i motoryzacyjny profil linków, sensowna propozycja na portal motoryzacyjny.

my3miasto.pl

my3miasto

Domena pod którą od 2012 funkcjonował portal lokalny, związany z bieżącymi wydarzeniami w Trójmieście. Idealna do zagospodarowania na nowo, jako np. portal lokalny związany z Trójmiastem.

pak.info.pl

pakinfo

Wyjątkowo interesujący profil linków w branży przemysłowo-budowlnej – domena należała do Wydawnictwa PAK, które prowadziło czasopismo “Pomiary Automatyka Kontrola”. Domena z historią od 2007 roku, profil linków naprawdę unikatowy.

Turysta.net.pl

turysta

Dobry i mocny turystyczny profil linków, historią sięgając aż roku 2001. Pod domeną działał portal turystyczny, pozwalał łatwo znaleźć noclegi i obiekty turystyczne w całej Polsce. Uniwersalna nazwa domeny, pozwala ją zagospodarować pod wiele różnych projektów.